Савченко виступила за запровадження диктатури в Україні

216
Народний депутат України Надія Савченко заявила, що політичну систему в державі можна змінити тільки зверху, причому для цього слід було би запровадити диктатуру.

«Щоб змінити повноваження Президента, структуру країни, закони перезапустити, щоб вони діяли для людей, побороти корупцію – треба стати таким диктатором, який має все в своїх руках. Для того, щоб повернути цю владу народу і зробити так, щоб більше ніколи владу в народу не забрали», – заявила в інтерв’юDW Савченко.
Зазначимо, якщо раніше на запитання щодо президентських амбіцій нардеп говорила, що погодиться на цю посаду лише в тому разі, коли цього захоче народ, то нині вона вважає це необхідністю.
«Я відповідала, що не хочу, але я відповідала, що можу. А тепер я, напевно, відповім, що, швидше за все, вже мушу», – наголосила парламентар.
Нагадаємо, раніше Савченко також оголосила про готовність очолити Міністерство оборони України: «Я б легалізувала ту армію, яка реально ефективна, і відкинула все те, що отримує гроші, розвиває корупцію і шкодить тому, хто на передовій».

Коментарi

Коментарiв