Росії вже невигідна війна на Донбасі, – експерт

176
Політичний експерт Міжнародного центру стратегічних досліджень Анатолій Октисюк висловив думку, що Кремль уже змінив свою тактику щодо України, оскільки зрозумів невигідність активних воєнний дій на Донбасі.

На думку Октисюка, російській владі вже невигідні активні воєнні дії на Донбасі, оскільки до кінця 2016 року Кремль планує домогтися скасування санкцій і нормалізації відносин із Заходом. Про це йдеться у його статті для Апострофа.
«Кремль зрозумів, що пряма військова інтервенція тільки згуртувала український народ і ще більше розгорнула Києва на захід. Колись дружня країна після непродуманої і авантюристкою політики Путіна в Криму і на Донбасі дуже швидко перетворилася на найлютішого ворога і стала форпостом антиросійської політики у Східній Європі», – зазначив експерт.
Він вважає, що Росія розпочала реалізовувати стратегію щодо дестабілізації ситуації в Україні не за допомогою військових методів, а в політичній, релігійній, банківській чи гуманітарній галузі.
«Восени українського президента чекає низка викликів, і якщо влада не буде реально боротися з корупцією, проводити системні реформи, може знову стати актуальним питання дострокових виборів. У цьому випадку політичний ландшафт в Україні може істотно змінитися, і це розуміють усі», – спрогнозував політолог.
Також він зауважив, що російська влада готова чекати скільки потрібно доти, доки в Україні до керівництва державою прийдуть прокремлівські «тверезі» політики. У зв’язку з цим РФ буде паралельно використовувати методи «м’якої сили» й намагатися відновити свій вплив.

Коментарi

Коментарiв