Активісти з ОУН пообіцяли не пустити «хресний хід» до Києва

218
Лідер громадської організації ОУН Микола Коханівський повідомив, що активісти вирішили облаштували наметове містечко біля Житомирської траси, аби не пустити «хресний хід» до Києва, проте цьому наміру перешкодили правоохоронці.

У коментарі УНІАН Коханівський повідомив, що полісмени заборонили активістам розбивати наметове містечко на узбіччі 19-го кілометру траси Київ-Житомир, тому було ухвалено рішення обійтися принаймні спальниками й карематами.
«Нам перешкоджали встановлювати намети. Ми дійшли згоди, що використаємо лише спальники та каремати для облаштування містечка. Там вже працює польова кухня. На місці знаходяться наші активісти, а також наші побратими з батальйону «Миротворець». Ми маємо намір зустріти цей хід», – заявив лідер націоналістів.
Він також підкреслив, що полісмени відмовилися пояснювати, чому на узбіччі траси не можна встановлювати намети. За словами активіста, «зустріти» хресний хід УПЦ (МЦ) планують 25 липня.
Додамо, учасники двох колон 27 липня планують зустрітися в Києві на Володимирській гірці і разом пройти до Києво-Печерської лаври на урочисте богослужіння. Більшість експертів дотримуються думки, що в ці дні у столиці слід чекати масштабних провокацій.

Коментарi

Коментарiв