Нардеп «посварив» Гройсмана за відсутність діалогу з українцями щодо тарифів

233
Народний депутат України від «Народного фронту» Ігор Гузь прокоментував перші сто днів уряду під керівництвом Володимира Гройсмана.

В ефірі 112 парламентар зауважив, що уряд Гройсмана дійсно має намір і бажання щось змінювати в країні, проте для цього йому не вистачає політичної рішучості, аби ухвалювати важливі рішення.
«Я особисто поставив би новому уряду й особисто Володимиру Гройсману четвірку з мінусом за ці 100 днів роботи за багатьма показниками. Мені не подобається, що оголошується низка рішучих дій, зокрема на митниці «чорні сотні» будуть боротися з контрабандою – їх немає. Було питання щодо кадрових рішень, серед іншого, в Державній фіскальній службі – нема. Ще низка моментів, які говорять про те, що Гройсман веде вичікувальну позицію, постійно радиться з Адміністрацією президента, хоча люди чекають рішучих дій», – наголосив нардеп.
Крім того, грубою помилкою нового складу Кабінету Міністрів України він назвав відсутність діалогу з населенням щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.
«Давайте для прикладу порівняємо роботу Луценка, буквально за останній місяць, і Гройсмана. Ми бачимо по Луценку, що ситуація, порівняно з Шокіним, категорично змінилася, є певні результати, вони на увазі. У Гройсмана не можна сказати, що результати на виду, плюс у питанні тарифів занадто мало він персонально і його команда спілкуються з громадянами», – зазначив Гузь.
У підсумку він підкреслив, що новий уряд уже продемонстрував залежність від Адміністрації Президента: «Є характер і бажання змінювати ситуацію, я не кажу, що це провал роботи 100 днів, я думаю, що недостатньо рішучості і постійні оглядки на Адміністрацію Президента».

Коментарi

Коментарiв