Одіозний російський політик похвалив Надію Савченко

282
Російський політик Едуард Лімонов, відомий своїми антиукраїнськими закликами, похвалив і підтримав діяльність народного депутата України Надію Савченко.

Відповідну інформацію у своєму Facebook оприлюднив депутат Олександр Бригинець: «Едуард Лімонов похвалив і підтримав Надію Савченко. Він порадив їй ні на кого не звертати увагу і рухатися далі. Думаю, Савченко таки не зверне увагу ні на кого з усіх нас в Україні, бо послідовна. Савченко – справді послідовний політик. Вона усі кроки робить слід у слід за проголошеними підходами РФ. Свіженький про санкції».
«Я багато спілкувався з ледачими європейськими експертами, які не люблять просто так говорити. Вони були переконані, що гра в Савченко (або всліпу, або за узгодженим планом) із боку Путіна може бути для посилення радикалізму, що привів би до влади політиків із поглядами, які би не могли підтримували НАТО, ЄС чи США», – зауважив депутат.
За його словами, в такому разі настав би час для другого ходу, тобто розрив країни під час чергової зміни влади, до того ж наші нинішні союзники вже не втручалися би у цей процес.
«Але, схоже, вони помилились. Принаймні, щодо Савченко. Схоже, у Путіна сьогодні немає часу на двоходівки. Путіну потрібне хоча б часткове зняття санкцій з РФ за будь-яку ціну, бо інакше не буде ані Путіна, ані РФ. І Савченко пояснює нам з усім своїм 45% рейтингом довіри чому саме це зняття санкцій і є вихід», – підсумував Бригинець.

Коментарi

Коментарiв