Організатором утечі «беркутівців» був активіст Майдану, – Луценко

295
Генеральний прокурор України Юрій Луценко оприлюднив шокуючі подробиці щодо справи Євромайдану.

В інтерв’ю в одному з українських телеканалів глава ГПУ повідомив, що та ж особа, що організувала побіг «беркутівців», сховала зброю, з якої розстрілювали активістів із Небесної сотні.
«За допомогою контррозвідки Міноборони ми знайшли зброю «чорної сотні», в тому числі, і снайперську гвинтівку, яку бачила вся країна під час страшних кадрів стрільби з Жовтневого палацу по Майдану. Ми знайшли цю гвинтівку разом з великою кількістю автоматів в одному з київських озер, вони були розрізані та втоплені однією групою, керівник якої фігурує у слідстві», – цитує 24 Луценка.
Він також зауважив, що ця особа організувала втечу з Києва «чорної сотні», яка була частиною «Беркута» та знищила зброю. До того ж, усе це було відповідно до вказівки Віталія Захарченка.
Глава відомства нагадав, що до суду вже передали справи щодо 19 «беркутівців». Зокрема, шестеро колишніх правоохоронців нині перебувають під вартою, щодо 13 триває досудове слідство, проте п’ятеро з них також під вартою. Ще 36 «беркутівців» оголошено в розшук, щодо всіх них відбудеться заочне засудження.
Крім того, Луценко спрогнозував, що вже цього року всі ці матеріали буде передано до суду, а «беркутівці» підуть під суд не пізніше кінця цієї осені.

Коментарi

Коментарiв