Мер Ірпеня відхрестився від кримінального провадження ГПУ проти нього

238
Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк, якого ГПУ звинуватила в незаконній забудові лісів, заявив, що правоохоронці не мали жодних законних підстав для проведення обшуків у його помешканні та квартирі його матері.

Журналістам Громадського Карплюк надав документи, що підтверджують його слова про відсутність кримінального провадження проти нього: «До мене жодних претензій немає, жодні кримінальні справи не розслідуються».
Більше того, він запевнив, що всі землі в Ірпені «роздали» ще до того, як він отримав посаду глави міста: «Після того як я став міським головою, це був жовтень 2014 року, те місто, яке я отримав, не мало жодного вільного клаптика землі. Вся територія вже була роздана десятки років до того в основній своїй масі».
За його словами, з його ініціативи було відкрито не один десяток кримінальних проваджень із метою повернути зелені зони, що в деяких випадках удалося реалізувати.
«Найбільша біда полягає в тому, що спекулюють на цих речах, а правда полягає в іншому: у більшості земельних ділянок є землекористувачі, є власники. І з моєї сторони, як міського голови, коли ти не даєш людям використовувати свою власність за призначенням, це теж порушення закону. У даному випадку – це боротьба компромісу», – зазначив чиновник.
Тим не менше, він не став спростовувати інформацію про те, що він є власником ділянки в Біличанському лісі: «Так, дійсно, ще у 2010 році я придбав 2 земельні ділянки, але після того як пішла хвиля протестів, я зробив заяву, що я, тоді як бізнесмен, готовий передати це державі і більше того, я зробив заяву, що готовий профінансувати будівництво парку на цей момент. Це було ще 5 років тому».
Нагадаємо, правоохоронці звинуватили Карплюка і його кума, мера міста Буча Анатолія Федорука в незаконній забудові земель. Самі ж чиновники відкидають будь-які звинувачення, а Карплюк навіть приховує своє місце перебування.

Коментарi

Коментарiв