Екс-регіонали звинуватили ГПУ в переслідуванні депутатів

185
Опозиційний блок, що фактично складається з екс-регіоналів, оприлюднив заяву зі зверненням до міжнародних партнерів із проханням оцінити діяльність Генеральної прокуратури України.

В заяві зазначено, що глава ГПУ Юрій Луценко перетворив правоохоронну структуру в «інструмент переслідувань опозиційних депутатів, чия політична позиція не зручна нинішній владі». Зокрема екс-регіонали стверджують, що слова Луценка щодо ситуації з підприємствами «Смарт-Холдингу» ще раз підтверджують, що Україна поступово перетворюється в поліцейську, авторитарну державу.
Генеральний прокурор здійснює вибіркове правосуддя, без суду і слідства призначає винних, оголошує вироки, демонстративно тисне на суддів Конституційного суду в телевізійних ефірах, а, як у випадку з Вадимом Новинським – організовує політичні переслідування опонентів влади, – йдеться в заяві, оприлюдненій прес-центром партії.
Крім того, нардепи вимагають «зупинити маховик політичних репресій з боку Генеральної прокуратури України. Не перетворювати ГПУ в її сталінський аналог», а також припинення знищення бізнесу опозиційних політиків.
Нагадаємо, 22 липня 2016 року в офісах «Смарт-Холдингу» працівники Служби безпеки України здійснили низку обшуків у зв’язку з підозрою компаній у «фінансуванні тероризму».

Коментарi

Коментарiв