Експерт спрогнозував чергову політичну кризу в Україні

192
Політичний експерт Володимир Фесенко спрогнозував зростання напруги в парламенті восени цього року й пояснив, за яких умов нардепи зберуться на позачергове засідання.

За словами Фесенка, наступна сесія Верховної Ради України, що розпочнеться 6 вересня, буде ще більш напруженою, оскільки постане проблема у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги, чим неодмінно скористається опозиція – інформує УНН.
«Думаю, що поступово пристрасті в парламенті стануть більш гарячими і гострими. Починаючи з жовтня, тарифна проблема стане актуальнішою. Політичні сили спробують зробити атаку на уряд та спровокувати парламентську кризу, тож осінь буде гаряча», – спрогнозував експерт.
На його думку, під час наступної сесії Верховної Ради українці спостерігатимуть за боротьбою двох стратегій, проте яка виявиться переможною буде зрозуміло лише ближче до грудня.
«Коаліція буде намагатися просунути законопроекти пов’язані з реформами, а частина опозиції буде боротися за те, щоб цей парламент припинив свою роботу і всі пішли на вибори, а от хто переможе, я думаю, що ми будемо знати до кінця року», – зазначив експерт.
Він також пояснив, за яких умов парламент може зібратися на позачергове засідання: «Все залежить від потреби. Коаліція зможе зібрати нардепів на позачергове засідання Верховної Ради у разі нагоди. Наприклад, якщо буде загострення ситуації на Сході або виникне необхідність проголосувати за законопроект пов’язаний за відновлення співпраці з МВФ. Це теж може бути варіантом. Теоретично, я не виключаю, можуть зібратися, щоб зробити якусь спільну заяву щодо постанови Польського Сейму, хоча, швидше за все, реагувати на це вже будуть восени», – підкреслив політолог.

Коментарi

Коментарiв