«Хресний хід» пообіцяв прийти до Києва попри заяви націоналістів

235
Протоієрей УПЦ Московського патріархату Віктор Земляний заявив, що «хресний хід» прийде до Києва, незважаючи на обіцянки активістів ОУН не пустити його до столиці.

«Вони мають на це право, якщо вони так думають. Але і ми маємо право пройти, ми такі ж громадяни України. Людей можливо ввели в оману. Ми все одно будемо іти», – заявив Земляний.
Нагадаємо, лідер громадської організації ОУН Микола Коханівський повідомив, що активісти вирішили облаштували наметове містечко біля Житомирської траси, аби не пустити «хресний хід» до Києва, проте цьому наміру перешкодили правоохоронці.
«Нам перешкоджали встановлювати намети. Ми дійшли згоди, що використаємо лише спальники та каремати для облаштування містечка. Там вже працює польова кухня. На місці знаходяться наші активісти, а також наші побратими з батальйону «Миротворець». Ми маємо намір зустріти цей хід», – заявив лідер націоналістів.
Крім того, глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе повідомила, що безпеку «хресного ходу» в Києві забезпечуватиме близько 4,5 тисяч правоохоронців.
«Після того вибуху, який стався в центрі Києва, я особисто сумнівно була налаштована, щоб проводити в Києві якісь масові заходи, але у нас є Конституція і вона говорить чітко про права на демонстрацію, висловлювання, пересування і т.д. Це дуже важливо, і, звісно, «хресний хід» пройде через Київ, скоріш за все. Ми не тільки будемо в Києві забезпечувати правопорядок, а вже кілька тижнів забезпечуємо його з обох сторін, сходу (там йде десь близько 200-250 осіб) і з заходу (зараз близько 800 осіб). Вони вже знаходяться в Київській області, там задіяна не тільки Нацполіція, ми співпрацюємо з СБУ і Нацгвардією», – зазначила в ефірі 112 Деканоїдзе.

Коментарi

Коментарiв