Роман Бочкала: «ЛНР» не треба захоплювати – сама скоро здохне»

209
Ось це обов’язково прочитайте. Чесний, об’єктивний лист із окупованого Алчевська. Здається, проект «ЛНР» виходить на фінішну пряму. Квазіреспубліку і захоплювати не треба. Сама скоро здохне…
«В українських ЗМІ повідомили, що в Алчевську та Стаханові були стихійні мітинги, з приводу мародерства і беззаконня місцевих захисників, але це не зовсім так. Народ дійсно протестує і лає владу і ополчення, але в соцмережах, а не на вулиці. Так, близько тижня тому, в місті замість води раз у 3 дні, зробили воду через день, але за умови, що за неї почнуть платити. Вода дійсно пішла, через день, але вона нагадувала що завгодно, чай, кока-колу, нафта – але не воду і митися в ній було страшно. У підсумку народ за неї прогнозовано не заплатив, заодно вилаяв місцеву владу.
Також працівники коксохіму, дачі яких перебувають у районі полігону ополченців, попросили місцеву владу втихомирити ополченців, які посилено проводять навчання, заодно забігаючи в пошуках цінного на сусідні дачі.
Ще в «ЛНР» і у нас, в тому числі, почали видавати російські дипломи, яких на подив осіб, які захистилися, немає в російських базах, що викликає сильне невдоволення студентів, які зрозуміли, що їх розвели.
Для того щоб хоч якось відволікти народ, місцевим народним мером була урочисто представлена ​​поштова марка, присвячена Алчевську, яку можна прикріпити до листа, і посилати його по території «ЛНР», тому що більше воно нікуди не піде. Потім було головне свято нашого міста, День Металургів. Зі зрозумілих причин ні особливих урочистостей, ні салюту, ні знаменитих артистів не було, були місцеві зірки, які поспівали, потанцювали, а вночі п’яні ополченці чи-то посварилися, чи  заради веселощів і свята влаштували розбірки, і в підсумку командир 2 батальйону 4 бригади, такий собі «Граніт» випустив автоматну чергу, важко поранивши одного з захисників.
Ну і наостанок, близько тижня тому, проїхавши Україною, і в’їхавши на блокпост «ДНР» в Оленівці, зник житель нашого міста, і трохи пізніше знайшли його тіло. Міліція «ДНР» оперативно затримало винного, виявилося, що це був свій же ополченець, який попросив водія його підвезти, а потім убив заради машини. Влада «ДНР» обіцяли його суворо покарати, але вбитому і його родичам від цього не легше».
 
Джерело: Роман Бочкала

Коментарi

Коментарiв