Росії доведеться заплатити високу ціну за путінську брехню, – Каспаров

152
Відомий радянський і російський шахіст Гаррі Каспаров гостро прокоментував рішення МОК не відстороняти збірну РФ від Олімпійських ігор у повному складі.

У коментарі Високому Замку Каспаров нагадав, що Міжнародний Олімпійський комітет вирішив не відстороняти збірну Російської Федерації від участі в Олімпіаді в повному складі.
«Хочеться порадіти за «чистих» російських спортсменів, у яких залишилася можливість виступити на Олімпійських іграх, проте слід визнати, що ця ситуація є ганьбою, до того ж не лише для російського спорту, але і для нашої країни в цілому», – наголосив шахіст.
 
За його словами, позбавлення низки спортсменів права виступити на Олімпіаді є для них цілою трагедією, проте це лише початок процесу, під час якого росіянам доведеться заплатити високу ціну за дії, що базуються на брехні путінського режиму. Крім того, він підкреслив, що завдяки диктатурам 20 століття Олімпійські ігри набули політичного характеру, тому нині питання щодо дискваліфікації збірної РФ є формою санкцій.
«Довгий час міжнародне співтовариство терпіло позбавлену гальм і обмежень поведінку Путіна. Вторгнення у Грузію і Україну, анексія Криму, підтримка Асада й інше призвели до ситуації, коли конфлікт із російським диктатором став для Заходу меншим злом. Для багатьох стало очевидно, що всі дії Путіна спрямовані на руйнування світового порядку і правил, в рамках яких функціонує нормальне цивілізоване суспільство. Високопоставлені путінські лобісти, такі як президент МОК Бах, зобов’язаний Путіну своїм обранням, Шредер, Саркозі, Берлусконі як можуть намагаються стримувати процес міжнародної ізоляції путінської Росії, але навіть їх тимчасові тактичні успіхи не можуть кардинально змінити вже сформований тренд», – підсумував Каспаров.

Коментарi

Коментарiв