Нардеп зганьбився переглядом «полунички» прямо у Верховній Раді

206
Активісти оприлюднили відео з засідання ВРУ, під час якого народний депутат України В’ячеслав Константиновський переглядає порно й ділиться цим записом у соціальних мережах.

24 зазначає, що дії Константиновського можуть кваліфікувати за статтею про «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів». Також зазначено, що відео було знято 16 червня цього року під час обговорення одного з законопроектів щодо судової реформи, яку вважають одним із найважливіших питань, що протягом останнього часу обговорювала Верховна Рада.
Підкреслимо, парламентар досить швидко відреагував на оприлюднення відео, прокоментувавши цей інцидент у своєму Facebook. Додамо, запис можна переглянути на каналі TVgolosnaroda.
«Із приводу публікації про перегляд еротичних фотографій під час засідання у ВР. Визнаю, місце невдале. Іноді втомлююся від клоунади у залі. Люди, судячи з декларацій, харчуються святою водою і живуть, як князі, годинами говорять про добробут народу. Ось це справжня порнографія», – виправдовується нардеп.
«Як депутат працюю чесно, хабарів не беру, моя совість чиста. Білл Клінтон згрішив в Овальному кабінеті і ввійшов в історію як один із найкращих президентів США, а я лише лазив в Інтернеті. Обіцяю не грати в Pokemon Go, тому не судіть суворо», – запевнив Константиновський.

Коментарi

Коментарiв