Ватажок «ДНР» заявив про готовність зустрітися з Савченко

166
Ватажок так званої Донецької народної республіки Олександр Захарченко заявив, що готовий зустрітися з народним депутатом України Надією Савченко.

Нагадаємо, нещодавно Савченко заявила, що особисто готова зробити перший крок і піти на переговори з ватажками так званих ДНР і ЛНР Олександром Захарченком і Ігорем Плотницьким, проте «не на будь-яких інших політичних майданчиках».
Вона також спростувала думку деяких політиків про те, що прямі переговори з ватажками терористів можуть зірвати продовження чинності санкцій проти Російської Федерації, питання щодо яких уже в липні цього року розглядатиме Європейський Союз.
«До чого тут Росія? Я буду говорити з українцями. Санкції проти Росії оголосили правильно та справедливо, вони потрібні. Росія – однозначно агресор, імперський диктатор, влада, яка хоче нав’язати світові своє бачення. Але я вважаю, що не підриваю Мінський процес, ми просто можемо поговорити. Як три людини можуть зірвати процес, над яким працювали політики вищого рівня?», – підкреслила нардеп.
Більше того, в одному з інтерв’ю Савченко натякнула, що вже таємно спілкувалася з ватажками так званих ДНР і ЛНР: у відповідь на припущення журналіста щодо того, що вона з ватажками «ДНР» і «ЛНР» зустрічається на нейтральній території, ігноруючи вказівки влади, Савченко зауважила, що «ми так і робимо».
Увечері 25 липня цього року 24 повідомив, що Захарченко заявив про готовність перемовин із Савченко щодо звільнення українських полонених.
«Можна зустрітися. Тільки спочатку я повинен розуміти, про що будемо говорити. А то сама ця зустріч на нейтралці більше схожа на піар, проти якого начебто виступає Савченко. Я готовий вислухати пропозиції по порядку. Якщо Савченко запропонує обговорити конкретні і реально важливі речі, то можна зустрітися», – наголосив ватажок «ДНР».

Коментарi

Коментарiв