Луценко відхрестився від звинувачень у зустрічах із Коломойським

252
Генеральний прокурор України Юрій Луценко відреагував на заяву нардепа від «БПП» Сергія Лещенка про те, що він зустрічався з одіозним олігархом Ігорем Коломойським.

Уночі 26 липня Українська правда оприлюднила заяву Лещенка, в якій нардеп припустив, що Луценко нещодавно міг здійснити таємну зустріч із Коломойським. На його думку, вони обговорювали «проблеми, які виникли в олігарха» під час візиту Генерального прокурора на Івано-Франківщину для представлення нового прокурора області.
«Коломойський дозволяє себе дуже багато в політиці і наші західні партнери незадоволені його активністю. І час від часу виникає питання як би пустити Коломойського в політичний розмін. Але Коломойський звичайно цього не хоче, і він шукає контакти з ким би домовитися про це. Ось Луценко зараз контактує з Коломойським, щоб зберегти його вплив, але, щоб Коломойський не вчиняв дій проти чинної влади», – заявив Лещенко.
Уранці Луценко досить іронічно прокоментував ці звинувачення у своєму Facebook, від хрестившись від цієї інформації: «Колеги журналісти! Щоб перевірити цю висмоктану з пальця і подану з перших рук нардепа фантазію достатньо встати о 6, представити нового прокурора в Луцьку о 8, потім провести брифінг, зустрітися з бійцями АТО. Потім повторити це в Франківську, а потім – в Тернополі. Ви самі на УП це детально описували. Запевняю, що будь-який хронометраж покаже, що я не тільки не міг зустрітися з Коломойським, але й просто пообідати».
Крім того, глава ГПУ дорікнув Лещенку, згадавши, що і його нещодавно зловили під час зустрічі з відомим бізнесменом у ресторані: «Сергію, я цього року не тільки не бачився, але навіть по телефону не розмовляв з Коломойським. Заспокойся. Я не складаю тобі конкуренцію по таємних зустрічах з олігархами».

Коментарi

Коментарiв