На маршруті хресного ходу виявили бойові гранати

254
26 липня правоохоронці виявили дві бойові гранати з димовими шашками і два муляжі вибухових пристроїв на маршруті проходження хресного ходу РПЦ МП в одному з районів столиці.

«На місці виявлення вибухових пристроїв працюють вибухотехніки з використанням робота-сапера. В цілях запобігання можливого терористичного акту, представникам Московського патріархату запропоновано пересадити учасників хресного ходу на автобуси і пройти до місця відправлення культу безпечним маршрутом», – повідомив у своєму Facebook радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
Нагадаємо, хресний хід Української православної церкви Московського патріархату розпочався 3 липня 2016 року на Сході зі Святогірської лаври й 9 липня – на Заході зі Свято-Успенської Почаївської лаври.
Лідер громадської організації ОУН Микола Коханівський нещодавно повідомив, що активісти вирішили облаштували наметове містечко біля Житомирської траси, аби не пустити «хресний хід» до Києва, проте цьому наміру перешкодили правоохоронці.
Крім того, учасникам ходу перегородили шлях у місто Бориспіль, тому вони звернули в бік Броварів. Напередодні Бориспільська міська рада заборонила пускати хресний хід у місто.

Коментарi

Коментарiв