Савченко не світить президентське крісло, – експерт

146
Російський політолог Дмитро Орєшкін прокоментував скандальні заяви народного депутата України Надії Савченко про вибачення перед Донбасом і необхідність стати Президентом.

На думку Орєшкіна, у Савченко немає жодних шансів стати Президентом, оскільки для цього у неї немає ні фінансових, ні політичних, ні силових ресурсів. Єдине, що її рятує – популярність, отримана під час ув’язнення в Росії, проте і вона вже згасає. В одній із своїх останніх заяв нардеп наголосила, що в Україні варто запровадити систему диктатури, але це, за словами експерта, їй тим більше не вдасться.
«Те, що вона говорить, мені здається розумним. Вона вважає, що не можна продовжувати цю безглузду війну, яка все одно ні до чого не призведе. Вона каже, що треба миритися. Я розумію, що політика так влаштована, що для того, щоб набрати велику кількість голосів і заручитися підтримкою великої кількості впливових фігур, потрібно враховувати інтереси різних структур. Є «партія війни» в Україні, яка хоче продовжувати цю війну. На війну можна списати економічні негаразди. Звичайно, цим людям заяви про необхідність домовлятися і знаходити якийсь баланс абсолютно не потрібні», – зазначив у колонці Апострофа політолог.
Він також зауважив, що ці люди позиціонуватимуть Савченко як агента російської влади, стверджуватимуть, що її завербували під час ув’язнення й говоритимуть «інші нісенітниці, як це говорять у Росії».
Орєшкін спрогнозував, що в майбутньому у кращому випадку нардеп, як і сьогодні, залишиться лише критиком влади і режиму. У Росії є схожий персонаж – Григорій Явлінський, який також завжди говорить розумні і правильні слова, проте ніколи й нічого не отримує.
Крім того, експерт прокоментував заяву Савченко про необхідність попросити вибачення в Донбасу: «Її заява, що варто просити вибачення у жителів Донбасу, – абсолютна християнська етика. Я думаю, вона не збирається просити вибачення у Захарченка і російських військовослужбовців. Це – жіночо-людська складова. Без цього неможливо прийти до миру».
Також він висловив думку, що Україні вже невигідно повертати Донбас. Тим не менше, Президент Петро Порошенко не може цього сказати, оскільки його відразу звинуватять у зрадництві.

Коментарi

Коментарiв