Організаторами хресного ходу виявилися ставленики Януковича

211
Священик УПЦ КП отець Сергій, який раніше 19 років служив в УПЦ МП, заявив, що хресний хід організували люди екс-президента України Віктора Януковича.

В ефірі Донбас.Реалії священик зазначив, що всі організаційні й, відповідно, фінансові питання, вирішують і оплачують громадські організації й фонди. За словами отця Сергія, можна встановити, хто є власниками цих фондів і організації, тож і з’ясувати ім’я організатора також цілком можливо.
«Ми чітко бачимо, що ця хода не організована самою церквою, а ззовні, двома депутатами від колишньої «Партії регіонів», – підкреслив священик.
Додамо, глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков оголосив, що хресний хід не впустять до Києва, оскільки на окружній трасі полісмени встановили блокпости. Це рішення він пояснив тим, що на маршруті ходу виявили дві закладені бойові гранати.
Тим не менше, 26 липня близько 15:45 учасники ходу на Житомирській трасі вирішили йти в обхід поліцейських автобусів, що перекрили їм рух. Однак після цього автобуси роз’їхалися, і віряни пішли трасою.

Коментарi

Коментарiв