НАБУ не знайшло доказів легального походження мільйонів Кулика

175
Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник повідомив, що правоохоронцям не вдалося знайти логічного пояснення того, звідки військовий прокурор Костянтин Кулик міг отримати свої мільйонні статки.

«Від Кулика ми почули багато докорів у бік НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, однак не почули жодного логічного пояснення факту придбання активів на суму майже 3 мільйона гривень – і це тільки за період із квітня по грудень 2015 року», – наголосив Ситник.
Депо.ua нагадує, що нині Національне антикорупційне бюро розслідує кримінальне провадження відповідно до факту отримання прокурором сил АТО ГПУ Куликом у власність активів, законність яких не була доведена. Відповідно, його підозрюють у незаконному збагаченні.
Детективам вдалося з’ясувати, що протягом 2011-2016 років прокурор став власником низки об’єктів нерухомого майна і автомобілів, які він точно не міг купити на свій офіційний дохід. Уже за традицією корупціонерів, право власності здебільшого оформлене на близьких осіб Кулик.
Згідно з підозрою, суд відсторонив його від посади, проте вже 13 липня цього року Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про поновлення його прав як військового прокурора.
Уже 14 липня НАБУ оприлюднило запис розмови Кулика з його адвокатом. Під час розмови прокурор використав чимало нецензурних слів щодо працівників Бюро, зокрема, назвавши їх «мусорами», «шлеперами» тощо.

Коментарi

Коментарiв