Регулярність інформаційних вкидів від Савченко визначають фахівці, – журналіст

209
Журналіст, співзасновник проекту «Українська мрія» Владислав Шаманич пояснив, чому заяви народного депутата України Надії Савченко та хресний хід є інформаційними провокаціями.

Шаманич нагадує, що останнім часом українці все частіше чують від Савченко заяви, які бурхливо сприймає як суспільство, так і політики. Зокрема, нещодавно нардеп заявила про необхідність помиритися з Донбасом і про те, що «вона повинна стати Президентом».
Тим не менше, на його думку, лише факт існування Савченко та своєрідна сакралізація її суспільством може мати досить негативні наслідки. Вона вже неодноразово робила заклики, які є вигідними Кремлю, що посприяло пліткам у ЗМІ про «агента Путіна».
«Навіть факт виклику на допит у прокуратуру чи відкриття проти неї кримінального впровадження буде цілком позитивним для російських спецслужб, адже це нагнітає незгоду в суспільстві, розкол між ворогами і прихильниками Савченко, провокує нові конфлікти і поглиблення політичної кризи в країні. Як фахівець з політичного консультування, скажу: Савченко це проект, у якого точно є свій штат політтехнологів та піарників, концентрація навколо заяв Савченко так само невипадкова, адже фахівці доволі точно можуть визначити регулярність інформаційних вкидів, які мають резонансний характер і будуть точно тиражовані ЗМІ і блогосферою», – наголосив у колонці Лівого берега журналіст.
Також він зауважив, що схожу властивість має «хресний хід» УПЦ МП, оскільки він спричинив серйозний розбрат і дискусії серед населення. За словами Шаманича, це також має позитивний ефект для його кремлівських замовників.
Наприклад, якщо це не наткнеться на спротив суспільства, прокремлівські ЗМІ видадуть щось на кшталт: «Бандеровская истерия в Украине пошла на спад. Люди наелись вдоволь содомских евроценностей и снова повернулись лицом к России. Фашистские молодчики так и не смогли попрепятствовать мирному шествию граждан со всей страны, выступающих против войны с Россией».
В іншому випадку, якщо «хресний хід» спричинить серйозний опір активістів націоналістичних організацій, путінські акули пера напишуть такі заголовки: «Фашизм снова борется против мирных граждан в Украине. Бандеровскими молодчиками были избиты учасники хода, киевская полиция же равнодушно стояла рядом и спокойно наблюдала избиение женщин и стариков».
Журналіст зауважив, що обидва варіанти розвитку подій будуть вигідними спецслужбам РФ, «які, до речі давні спеціалісти з виготовлення «темників» – спеціальних вказівок пресі які теми і як треба висвітлювати, а які замовчувати».

Коментарi

Коментарiв