Дипломат пояснив, чи матиме президентство Трампа загрозу для України

224
Дипломат, експерт «Майдану закордонних справ» Олександр Хара пояснив, чи матиме негативні наслідки для України перемога одіозного республіканця Дональда Трампа на президентських виборах у США.

У коментарі Обозревателю Хара спрогнозував, що перемога Трампа на президентських виборах у Сполучених Штатах Америки не стане катастрофою для України. За його словами, в якості глави держави одіозний політик швидко усвідомить деструктивну роль РФ у тих регіонах, що перебувають у галузі інтересів влади США.
«Обрання Трампа турбує українців саме з точки зору Росії. Тут побоюватися нічого. Росія становить загрозу для США своїм ядерним потенціалом. Але в іншому на Москву не дуже-то і дивляться. Якщо вивчити параметри співпраці США і Росії, побачимо, що Вашингтон не так вже в ньому зацікавлений»», – запевнив дипломат.
Він також зауважив, що Трамп є відомим популістом, а його заяви свідчать про відсутність продуманої програми: «Звичайно, перемога кандидата від Демократичної партії Ґілларі Клінтон краще для України. Вона добре знайома з нашим регіоном. Вона більш прогнозована. Але з іншого боку, різких кроків від Клінтон очікувати не варто».

Коментарi

Коментарiв