Провокації Путіна з «київською хунтою» не завершаться «хресним ходом», – політолог

145
Політолог Сергій Таран пояснив, навіщо російській владі організація «хресного ходу» УПЦ МП в Україні.

За словами політолога, аналогічні провокації на кшталт «хресного ходу» зовсім не рідкість для країн, які страждають від агресії інших держав, що намагаються дестабілізувати ситуацію й розпалити конфлікт.
Основна мета подібних заходів – мобілізувати своїх прихильників. У свою чергу, в цій ситуацій метою української сторони є не допустити заворушень і бійок, оскільки саме цього прагнуть домогтися учасники й організатори «хресного ходу». У статті для Нового времени Таран наголосив, що реалізація цього задуму наступного разу допоможе вивести на вулиці значно більшу кількість людей.
«Критично важливо уникнути протистояння і ще з однієї причини, що пояснює, чому така провокація має місце саме зараз. В даний момент ми спостерігаємо загострення ситуації на фронті, так як Україна не йде на російський сценарій виборів на окупованих територіях. А кожен раз, коли Росія відчуває, що їй не вдається тиснути на Україну дипломатичним шляхом, вона посилює тиск на фронті», – зауважив фахівець.
Ще однією метою Кремля є продемонструвати необхідність продовження війни на Сході України, а цей план можна реалізувати, продемонструвавши населенню розбиті ікони і «скривджених православних на вулицях Києва». Таким чином, РФ покаже, що вона діє правильно, а «київська хунта» притискає православних російськомовних громадян.
«Уникнути проблем непросто, але шанс у нас є, оскільки є розуміння вищезазначених аспектів. Але не потрібно думати, що хресним ходом все і закінчиться, оскільки дана стратегія демонстрування світу, що «в Україні хунта», буде продовжуватися. Провокації під час «хресного ходу» можуть стати не останніми», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв