ГПУ нарешті дозволила розшук одіозного Онищенка

194
27 липня Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру щодо народного депутата Олександра Онищенка, якого підозрюють у причетності до корупційних схем.

27 липня генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру народного депутата України від фракції «Воля народу» Олександра Онищенка, – зазначено в повідомленні прес-служби Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України.
Глава відомства Назар Холодницький зауважив, що таке рішення очільника ГПУ дозволить його прокуратурі довести до судового вироку справу щодо Онищенка й інших фігурантів «газової» схеми.
«Наступний крок – оголошення Онищенко в розшук, у тому числі міжнародний», – наголосив керівник САП.
Також він заявив, що його відомства наполягатиме на конфіскації всього арештованого майна фігурантів корупційної схеми на користь держави.
За словами Холодницького, у втечі Онищенка за кордон винні не правоохоронні органи, оскільки йому допоміг це зробити статус народного депутата. Відповідно, слідство продовжується, хоча його не допитуватимуть. Крім нього, силовики вже затримали 12 учасників корупційної схеми, інші ж досі перебувають у розшуку.
В одному з інтерв’ю прокурор зауважив, що правоохоронці здійснювали обшуки у адвокатів Онищенка, які всіляко намагалися приховати докази злочинної діяльності нардепа.
«Проте це не зупинить нас. Ми знайдемо істину і зберемо докази. Після підозри ми оголосимо його в розшук, а далі – Інтерпол. Якщо не знайдуть, почнемо заочний судовий процес і заочне засудження. Від покарання він точне не втече. Покарання буде у вигляді від 8 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, іншим же загрожують приблизно такі ж терміни», – зазначив посадовець.

Коментарi

Коментарiв