Петро Олещук: «Нова мода – називати партії як секти»

151
Партія «Життя» Рабіновіча.
Нова політична мода – називати партії як секти.
Оце слухаю випадково зараз по 112 каналу нового партлідера – Мураєва. Він говорить геніальні речі. Нам, мовляв, не слід бути з Європою, бо «ми звикли платити за жінок в ресторанах», а тому європейські цінності не для нас. Коротше, «Життя» – партія двох коміків.
Загалом, щоб закрити тему «Життя», слід згадати політичну біографію Рабіновіча. Його політична активність, як правило, буває нетривалими періодами, після чого він знаходить собі новий «пристанок» у якомусь проекті.
Не так давно він учергове «кинув» партнерів із Опоблоку, і тепер начебто розвиває свій власний проект. Характерною є присутність у нього вихідця з Харківщини Мураєва.
Загалом, Харківщина давно є ключовим регіоном для всіх проектів пост-ПР. Із одного боку, це Опоблок, який, очевидно, претендує на всю спадщину регіоналів. Із іншого боку – «Відродження» з одіозним Харківським мером і під неформальним патронатом Коломойського, яке набрало там найбільше голосів на місцевих виборів.
Далі, це неформально керований з АП «Наш край», що теж об’єднав чимало екс-регіоналів. І от тепер ще «Життя, яке, очевидно, теж розглядає Харківщину як базовий регіон.
Не забагато гравців у війні за «Регіональний спадок»? Але, знаючи Рабіновіча, він навряд чи буде всерйоз ставитися до чергового проекту. Він, швидше, обере ту саму стратегію, яку вже використовував раніше. Наприклад, на президентських виборах 2014 року. Тоді він висунув власну кандидатуру, спічами у стилі камеді-клаб повеселив електорат та зібрав пару відсотків, очолив власну партію і оперативно приєднався з нею до Опоблоку.
Думаю, тепер буде щось схоже. Розкрутка нового проекту через медіа-ресурси Рабіновича. Агресивна кампанія з імітації партбудівництва на Харківщині. Накручування рейтингів гучним паблісіті. Чекайте, Рабіновіч із Мураєвим нароблять 101 гучну та провокативну заяву.
А далі – буде оголошено аукціон, учасниками якого будуть Коломойський та Ахметов, яким і буде запропоновано купити потенційного конкурента. Опціонально можуть бути і інші учасники, але ці – основні. І далі – Рабіновіч стане одним із співголів якогось «Відродження», чи, знову ж таки, Опоблоку, чи ще чогось.
Профіт.
 
Джерело: Петро Олещук

Коментарi

Коментарiв