Люстровані чиновники продовжують дерибанити та «кришувати», – Притула

252
Актор, гуморист Сергій Притула прокоментував найбільш наболілі питання для українців і розповів, чи дійсно він планує податися в політику.

2015 року Притула оприлюднив лист із заголовком «Я втомився мочати», що викликав значний резонанс у суспільстві. В ньому актор пригадав владі її невиконані обіцянки, люстрацію й бездіяльність. За його словами, сьогодні мало що змінилося.
«Усе те ж саме відбувається. Люстрація існує класично, тільки на папірцях. Якщо подивитися навіть на реформування Міністерства внутрішніх справ, про яке сьогодні так багато говорять, з’явилася нова поліція, добре, але дуже шкода, що всі ці зміни відбуваються тільки між нижніми ланками. Тобто коли стоїть питання заміни керівників поліцією на верхах, у районах, в областях, їх звільняють, а потім, згідно з постановою суду, вони відновлюються на посаді. І що? Начебто, звільнили, проходить півтора місяці і людина повертається на колишнє місце, і продовжує займатися своїми дерибанами, кришуванням і іншою фігнею», – наголосив в інтерв’ю Апострофу гуморист.
Крім того, він прокоментував чутки у ЗМІ про його наміри податися в політику: «Просто останнім часом журналісти так часто мене про це запитують, що я просто повинен щось відповідати. Чесно, я не прокидаюся вранці з думкою «чи не податися мені в політику». Зазвичай кажу, що я не виключаю такої можливості. Але поки у мене трохи інші пріоритети в житті».
Також він зазначив, що не коментує заяви нардепа Надії Савченко, якими майорять усі ЗМІ: «Є чимало людей, які цим займаються. Можна я просто постою в стороні і спостерігатиму? Вам не здається, що ми всі дружно возвели звичайну людину в ранг чогось… Не можу підібрати слово, але ми самі собі щось понавигадували, а тепер дивуємось. Я, чесно, краще в стороні побуду. Люди самі вигадують собі героїв, а потім у них і розчаровуються. Удачі».

Коментарi

Коментарiв