Групка маргіналів із плакатом «Донбасс – это русский мир» уже в поліції, – Аваков

160
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що «хресний хід» завершився, й повідомив про інциденти під час заходу.

«Хресний хід пройшов. Автобуси з учасниками сьогоднішнього молебню в основному вже на шляху додому, частина людей ще моляться в Лаврі. Провокацій і сутичок вдалося уникнути – злагоджено працюють Національна поліція і Нацгвардія. Дала свої плоди і проведена профілактика й запроваджені заходи безпеки», – зазначив у своєму Facebook глава МВС.
За його словами, «невелика групка маргіналів із шести чоловік, які намагалися розгорнутим плакатом «Донбасс – это русский мир» нести киянам благо, відпочивають тепер в одному з райвідділів поліції. Слідчим цікаві ці особистості і їх аргументи, на молебень вони не потрапили».
Високопосадовець також додав, що десяток складаних ножів, вилучених під час заходу задля безпеки учасників акції, повернули власникам перед посадкою в автобуси додому. Крім того, чотирьох патріотів, які намагалися блокувати захід, «попросили не створювати шансу для провокації антиукраїнських сил».
«Жодної картинки для ворожих ЗМІ, й жодної провокації. Рутина – й жодного «русского міра!», – наголосив Аваков.

Коментарi

Коментарiв