Путін відчепиться від України тільки через гробові дошки, – екс-депутат Держдуми

261
Колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов висловив думку, що Президент Росії Владімір Путін не покине ідею щодо України навіть у тому разі, якщо на посаді глави держави його замінить його кум Медведчук.

«У випадку з Путіним – він покине Україну тільки через гробові дошки. Путін не відчепиться від України, навіть якщо президентом стане його кум Медведчук», – цитує 24 Пономарьова.
Він також зауважив, що наближені російського Президента дотримуються виключно «ідеології грошей», не маючи їй жодних альтернатив.
«Щоб у підлеглих була ідеологія, необхідна наявність ідеології у їх начальника. Але у Путіна немає ніякої ідеології, не збирається він ні «збирати споконвічно російські землі» ні «відроджувати СРСР». Він взагалі живе в світі постмодерну, у віртуальній реальності, а головне гасло всієї російської влади – «Бабло перемагає зло!». Кремль все міряє виключною через кількість грошей, вважаючи, що правий той, у кого більше купюр. Все. Крапка», – підкреслив екс-депутат Держдуми, який уже кілька років живе в Україні.
Він також зазначив, що нині Кремль вирішує головну задачу, поставлену Путіним, – як підкорити Україну Росії. Проте всі мають різні підходи. Зокрема, лінія Сєргєя Іванова (керівника Адміністрації Президента РФ) – наступ, стрільба, таємні операції, пряме протистояння. Лінія Владіслава Суркова (радника Путіна, якого на диво не любить ні українська влада, ні сепаратисти) – вирішення українського питання політичними методами.

Коментарi

Коментарiв