Кремль не повірив у заяву Трампа про визнання Криму російським

216
Кремль оприлюднив відповідь на заяву одіозного республіканця, кандидата у президенти США Дональда Трампа про те, що він у разі його перемоги готовий визнати Крим російським і розглянути можливість скасування санкцій проти РФ.

Прес-секретар Президента РФ Дмітрій Пєсков зазначив, що заява Трампа не змінить ставлення російської сторони до нього. Він також підкреслив, що не можна робити жодних висновків лише з передвиборної риторики кандидатів.
«Ми прекрасно знаємо, що кандидати в запалі передвиборної боротьби говорять одне, потім під тягарем відповідальності після вступу на посаду обраного кандидата риторика змінюється, стає більш збалансованою. І ми сподіваємося, вона стане більш конструктивною і спрямованою на двостороннє співробітництво», – цитує Європейська правда Пєскова.
Нагадаємо, під час великої прес-конференції на питання про готовність розглянути питання щодо визнання Кримського півострова російською територією та скасування санкцій проти РФ у зв’язку з агресію щодо України Трамп відповів, що це питання дійсно розглядатимуть.
Тим не менше, аналітики стверджують, що подібні фрази політика на кшталт «ми розглядатиме це питання» зазвичай означають, що він просто не має чіткої відповіді на це запитання.

Коментарi

Коментарiв