Нардеп-утікач нахабно попросив про відпустку у глави Верховної Ради

251
Скандальний нардеп-утікач Олександр Онищенко написав заяву про відпустку на ім’я спікера ВРУ Андрія Парубія.

Відповідну інформацію у своєму Facebook оприлюднила заступник глави Верховної Ради України Ірина Геращенко, за словами якої, лист Онищенка став цілковитою несподіванкою для неї.
«Цей лист зробив мій вечір. Уявіть собі: депутат у бігах Онищенко написав заяву про відпустку. Перевтомився. І Кодекс законів про працю України гарантує йому, бідаці, відпустку. Я отримала цей лист на підпис перед своїм відрядженням на Донбас і, чесно кажучи, навіть розгубилася – що з цим робити. Попросила парламентських юристів і знавців регламенту дати консультацію – що робити у такому випадку? Цікаво, Клюєв теж напише заяву про відпустку? Бо ж по КЗОТ має право», – зауважила нардеп.
Нагадаємо, 27 липня Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру щодо народного депутата Олександра Онищенка, якого підозрюють у причетності до корупційних схем.
Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький зауважив, що таке рішення очільника ГПУ дозволить його відомству довести до судового вироку справу щодо Онищенка й інших фігурантів «газової» схеми.

Коментарi

Коментарiв