Чубаров спрогнозував повну зачистку анексованого Криму

183
Народний депутат України, лідер кримських татар Рефат Чубаров пояснив, що чекає на РФ у зв’язку з позбавленням Криму особливого статусу у складі Росії.

«Скасування Кримського Федерального округу і віднесення «Республіки Крим та міста Севастополя» до складу Південного Федерального округу свідчить про те, що вище політичне керівництво Росії, підготувало окупованому Криму долю інших, власне російських, територій, які виступають в якості об’єктів для насадження єдиної уніфікованої державної політики», – написав у своєму Facebook Чубаров.
За його словами, «при реалізації цієї політики етнічна чи історична різноманітність, культурні або мовні особливості будуть служити прикриттям лише до моменту повної зачистки цієї території до стандартів «русского міра».
Він також спрогнозував, що Російську Федерацію чекають тяжкі часи.
Нагадаємо, 28 липня 2016 року Президент РФ Владімір Путін підписав указ про скасування Кримського федерального округу як самостійної одиниці і його входження до Південного федерального округу разом із Республікою Адигея, Республікою Калмикія, Краснодарським краєм, Ростовською, Астраханською, Волгоградською областями й містом Севастополь.

Коментарi

Коментарiв