США звинуватили Кремль у брехливих заявах щодо України

274
Посол США при ОБСЄ Даніел Байєр наголосив, що заяви влади Російської Федерації щодо встановлення миру в Україні не відповідають її реальним діям.

Під час телефонного спілкування з європейськими журналістами в рамках комунікаційного проекту Brussels hub дипломат заявив, що саме дії Росії спричинили ескалацію конфлікту на окупованому Донбасі та збільшення кількості жертв – передає Європейська правда.
«Ситуація загострилася до рівня, якого ми не бачили протягом року. На словах Росія каже про бажання врегулювання конфлікту та про підтримку перемир’я. Та водночас на ділі ми бачимо продовження постачань зброї та триваючу підтримку бойовиків, ми бачимо обмеження роботи СММ, ми бачимо атаки на автомобілі місії», – наголосив Байєр.
Крім того, Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, який також брав участь у перемовинах, зауважив, що російська влада розробила план дій для врегулювання ситуації на Сході, проте насправді не дотримується його положень.
«Мінський протокол, підписаний у вересні 2014 року, має всі необхідні кроки виходу з конфлікту. Ми маємо цю формулу, цей план дій протягом 2 останніх років.  Єдина проблема – політична воля», – підкреслив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв