Американський офіцер поставив на місце Надію Савченко

408
Керівник спільних міжнародних навчань «Сі Бриз 2016» від США, капітан першого рангу Річард Драмерхаузерн різко відповів депутатці від «Батьківщини» Надії Савченко, яка звинуватила українське командування у непунктуальності.

«До теперішнього моменту ми дотримується нашого графіка навчань. Ми планували дуже багато всяких заходів і всі вони були виконані. Я дуже задоволений участю всіх сторін в цих навчаннях», – цитує Facenews офіцера.
За його словами, він дуже задоволений тим, як проходять спільні американсько-українські навчання, зокрема він відмітив амфібійну операцію.
«Я б хотів сказати, що той факт, що ми показуємо таку взаємодію, демонструє, що ми в змозі проводити операції спільно. Все пройшло за нашим планом і з урахуванням всіх заходів безпеки», – наголосив Драмерхаузерн.
Крім того, він зауважив, що цього року навчання Sea Breeze здійснюють у досить складній обстановці: «Самі по собі вчення дуже складні: ми ще до цього жодного разу не проводили таких складних навчань, і тому ми дуже задоволені тим, як вони проходять. Для нас, і для всіх учасників навчання це є іспитом».

Коментарi

Коментарiв