Ватажок «ДНР» назвав умови для припинення війни

206
Ватажок так званої ДНР Олександр Захарченко заявив, що якщо нардеп Надія Савченко хоче припинення війни, він готовий назвати відповідні умови.

 
 
Згідно з інформацією РИА Новости, ватажок сепаратистів заявив про готовністю піти на перемовини не лише з Савченко, але і з іншими політиками, зокрема йдеться про лідерів Німеччини, Франції.
«На кордоні з Донецькою областю я готовий розмовляти з ким завгодно. Буду розмовляти про мир і з Савченко, і з Порошенком, і з Олландом, і з Меркель», – заявив Захарченко.
Він також зауважив, що він може обговорювати з Савченко, тому попросив, аби вона озвучила мету цієї зустрічі: «Як вона казала раніше, що може привести сюди військовополонених і обміняти просто так, ніхто не забороняє: вези – віддавай».
Крім того, керівник терористів так званої ДНР оприлюднив умови, які, за його словами, можуть вплинути на завершення війни на тимчасово окупованих територіях Донбасу. За його словами, зокрема йдеться про звільнення полонених бойовиків і вихід українських сил зі Сходу.
«Якщо Савченко хоче припинити війну, я відразу називаю умови: абсолютний вихід всіх військ і підрозділів української армії з території Донецької, звільнення всіх наших військовополонених, які перебувають на нашій території. Я зараз не називаю Київ, Одесу, а ті в’язниці у Маріуполі, Артемівську, Краматорську», – резюмував ватажок «ДНР».

Коментарi

Коментарiв