Ляшко зганьбився через відверту брехню щодо допитів у ГПУ

220
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко висловив обурення у зв’язку з викликом на допит усього складу його партії, проте ця заява виявилася лише провальним піар-ходом.

«Влада, здається, зовсім з глузду з’їхала. Фракцію Радикальної партії у повному складі викликають на допит в Генеральну прокуратуру! Такого ще в історії українського парламентаризму не було, щоб всіх депутатів опозиційної фракції майже щодня тягали на допити. Попереджаю співробітників органів прокуратури про відповідальність за виконання політичних замовлень, яка обов’язково настане разом із скорою зміною влади і Генпрокурора», – наголосив у своєму Facebook Ляшко, прикріпивши відповідний документ.
У цьому ж документі зазначено, що Ляшка й інших членів партії викликають на допит у якості «свідків у кримінальному провадженні за фактом пропозиції лідеру Радикальної партії неправомірної вигоди за ознаками кримінального правопорушення».
Користувачі соціальної мережі неабияк затролили лідера радикалів у коментарях, дорікнувши йому невдалим піаром.
«Ото ще пришелепкувате… Спочатку звертається в прокуратуру стосовно начебто злочину Порошенка, а потім, коли ГПУ відкриває провадження за фактом і хоче допитати заявників як свідків – кричить про політичні репресії. Здоровий глузд – ніщо, піар – наше все…Але то лірика. Крик Ляшко підняв тому, що а) зірвали відрядження в закордонні округи, б) на допиті виясниться, що вся ця історія вигадана, а заявники – брехуни і балаболи», – прокоментував пост нардепа Олександр Мартинюк.
«Пане Олеже, може вже таки треба – чи до школи – навчитися читати, чи до лікаря, бо без окулярів ніц не годні букви розвидіти. Чи це не Ви з однопартійцями волали що вас хочуть підкупити?», – нагадала Світлана Любомудрова.

Коментарi

Коментарiв