Савченко не агент Кремля – для цього потрібен хоч якийсь розум, – політолог

160
Експерт у галузі політології, президент Фонду національних стратегій Тарас Березовець прокоментував чутки про причетність народного депутата України Надії Савченко до співпраці з російськими спецслужбами.

Відповідно до останніх досліджень інституту Березовця, близько 30% українців заявили про готовність виходити на вуличні протести, хоча нормальним показником є лише 10%. Більше того, для початку акцій протесту достатньо 2-5%.
«Схожі цифри були напередодні Революції гідності 2013 року. Люди розігріті, і Савченко буде вистачати підтримки навіть мінімальної кількості людей. Те, що вона зараз робить, – пряма загроза національній безпеці України, всі дії Савченко йдуть врозріз із нашою міжнародною політикою. Але найжахливіше, на мій погляд, в тому, що Савченко створює враження, принаймні так думають наші західні партнери, що Україна готова вести діалог з терористами і домовлятися з ними», – цитує Діалог.ua експерта.
За його словами, Савченко дарма вважають агентом Кремля, оскільки для цього потрібні принаймні якісь інтелектуальні здібності.
«Савченко зараз успішно маніпулюють люди, які під час її перебування в Росії склали повноцінний психологічний портрет. Завдяки нинішнім методикам російської ФСБ, спецслужб і зовнішньої розвідки, маніпулювання людиною можна здійснювати всілякими способами, враховуючи медикаментозне і психологічний вплив. Я схильний думати, що Савченко на «ручному управлінні», – зауважив політолог.

Коментарi

Коментарiв