Криму стане значно важче «виколотити» гроші з Путіна, – журналіст

155
Російський журналіст Дмітрій Радзіховський пояснив, які наслідки для Криму матиме рішення Президента РФ Владіміра Путіна щодо пониження статусу півострова.

На думку Радзіховського, ця резолюція російського лідера матиме наслідки для всіх мешканців анексованого півострова. Крім того, ухвалення цього указу, за його словами, навряд чи було спонтанним рішенням.
«Що таке рішення означає для кримських еліт? Менша близькість до Путіна, менше можливостей до нього пробитися – між ними буде стояти ще одна рогатка. Раніше Крим був окремим округом, який нікуди не входив і, отже, мав вихід особисто на Президента», – зазначив у статті для Нового времени журналіст.
«Думаю, зниження статусу може відбитися (так чи інакше) і на всіх жителів Криму. Це дотаційний регіон, йому потрібно вибивати собі гроші та інші пільги. І чим довший шлях – дорога до вуха царя, тим менше ти виколотиш. Це зрозуміло», – наголосив автор.
До того ж, він упевнений, що можна очікувати хвилю невдоволення серед кримців. У першу чергу йдеться про чиновників, «а далі, умовно кажучи, по капілярах розійдеться і до населення».
«Але кого цікавить достаток невдоволених? Куди їм іти зі своїм невдоволенням? Ніякого політичного значення настрої жителів не матимуть. Чи задоволені вони чи ні – це нікого не цікавить», – підкреслив публіцист.

Коментарi

Коментарiв