ГПУ нарешті затримала екс-лідера Партії регіонів

249
Прес-секретар глави ГПУ Лариса Саган повідомила, що прямо в аеропорту правоохоронці затримали одіозного екс-главу Партії регіонів Олександра Єфремова.

«В аеропорту Бориспіль з квитком на Відень затриманий колишній керівник фракції Партія регіонів Олександр Єфремов. Саме у Відні перебуває син одіозного регіонала», – повідомила у своєму Facebook Саган.
Сам глава Генеральної прокуратури України Юрій Луценко заявив, що Єфремова затримано згідно з підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України.  
Нагадаємо, Єфремова було затримано у зв’язку з низкою кримінальних проваджень ще в лютому 2015 року та призначено заставу в розмірі близько 3,7 мільйона гривень. Тим не менше, вже в березні Генпрокуратура закрила справу проти Єфремова щодо розпалювання ворожнечі, суд же ухвалив рішення про повернення екс-главі партії Януковича застави сумою майже в 61 тисячу гривень.
Крім цього, є ще два провадження, відповідно до яких одіозного екс-посадовця підозрюють у заволодінні державними коштами та голосуванні за «диктаторські закони». Вже у травні Єфремов повідомив про повернення йому закордонного паспорта та зняття електронного браслета для стеження.

Коментарi

Коментарiв