Мін’юст анонсував перегляд скандального «закону Савченко»

136
Народний депутат України, юрист Георгій Логвинський повідомив, що Міністерство юстиції низку правок до так званого «закону Савченко», завдяки якому на свободу вийшло вже тисячі злочинців.

«Закон, м’яко кажучи, не ідеальний. Знаю, що Міністерство юстиції вже підготувало певні правки», – цитує Обозреватель народного депутата.
Він також зауважив, що правки до документа, можливо, спочатку обговорюватимуть із громадськістю, й лише після цього вноситимуть на голосування до Верховної Ради України.
«Швидше за все, правки стосуватимуться того, що під дію «закону Савченко» підпадатиме тільки певна категорія осіб. Або, навпаки, будуть визначені категорії-винятки», – наголосив юрист.
Додамо, нещодавно радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявив, що саме «закон Савченко» посприяв значному зростанню рівня злочинності в державі: «На жаль, цей закон явно не додає нам оптимізму, бо тільки в Києві 20 чоловік, які вийшли відповідно до закону Савченко, протягом 2 тижнів повернулися в тюрму, скоївши важкі злочини. Тобто тисячі відвертих злочинців, відморозків, в тому числі лідерів організованих злочинних угруповань виходять на свободу і сказати, що це поліпшить ситуацію – звичайно, ні».

Коментарi

Коментарiв