Нардеп затролив головного військового прокурора України через расизм

259
Народний депутат України Мустафа Найєм жорстко відповів на расистське зауваження головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

«Був у мене нещодавно смішний діалог. Я кажу, що цивільна дружина екс-глави ГПУ скуповує за кордоном дорогу нерухомість, тому непогано було би це перевірити. А мені головний військовий прокурор країни Анатолій Матіос, справедливо, до речі, зауважив, що я переплутав прізвище. Ну буває у мене таке – плутаю я Пшонку з Шокіним. Хто не плутав – киньте в мене каменем. (Ну плутав же сам пан Матіос тепловізор із мікрохвильовою, й нічого)», – зазначив у своєму Facebook Найєм.
У відповідь Матіос зауважив, що «у нього хороша українська, проте дуже важка біографія».
«Та до чого тут моя біографія, – я вже сміюсь! – ви ж самі оголосили курс на очистку Генеральної прокуратури, а вам говорять, що у вас під носом родич Генпрокурора скуповує дорогу нерухомість за кордоном», – підкреслив нардеп.
На це прокурор запально відповів: «Ну що ви заладили? По-перше, вийдіть із фракції, а, по-друге, ви взагалі не українець, а пуштун».
«Ну що я можу сказати. Маячня. Мені приємно, що головний військовий прокурор України знаходить час, щоб так ретельно вивчати всі «страшні й важкі перипетії» мого особистого життя; радує, що хоча б хтось вивчив мою національність. Анатолій Васильович, не думаю, що ви ксенофоб чи не дай Боже расист, але було б непогано потренуватися в логіці та кризовій комунікації. Якщо потрібно, щиро готовий допомогти, звертайтеся», – зауважив нардеп.

Коментарi

Коментарiв