Опоблок вимагає відпустити зрадника й сепаратиста Єфремова

182
«Опозиційний блок», що фактично складається з колишніх регіоналів, закликав Президента України Петра Порошенка «втрутитися в ситуацію» щодо затримання екс-глави Партії регіонів Олександр Єфремова.

«Опозиційний блок» заявляє рішучий протест у зв’язку з повторним затриманням Олександра Єфремова. Не дивлячись на те, що Єфремов не є членом партії «Опозиційний блок», ми готові надати йому…всіляку допомогу. Ми звертаємося до Президента України як до гаранта Конституції – хоча розуміємо марність цього звернення. Ми звертаємося до світової спільноти – до дипломатичних місій, до журналістів, правозахисників, політиків, до інститутів, покликаним захищати демократію і справедливість, – цитує Українська правдазаяву політичної сили.
Нагадаємо, вранці 30 липня прес-секретар глави ГПУ Лариса Саган повідомила, що прямо в аеропорту правоохоронці затримали одіозного екс-главу Партії регіонів Олександра Єфремова.
Його було затримано у зв’язку з низкою кримінальних проваджень ще в лютому 2015 року та призначено заставу в розмірі близько 3,7 мільйона гривень. Тим не менше, вже в березні Генпрокуратура закрила справу проти Єфремова щодо розпалювання ворожнечі, суд же ухвалив рішення про повернення екс-главі партії Януковича застави сумою майже в 61 тисячу гривень.
Крім цього, є ще два провадження, відповідно до яких одіозного екс-посадовця підозрюють у заволодінні державними коштами та голосуванні за «диктаторські закони». Вже у травні Єфремов повідомив про повернення йому закордонного паспорта та зняття електронного браслета для стеження.

Коментарi

Коментарiв