Президенту доведеться розпустити парламент, – нардеп

188
Народний депутат України Борислав Береза спрогнозував, що в разі недієздатності парламенту Президенту Петру Порошенку вже восени доведеться його розпустити.

За словами нардепа, Порошенку доведеться розпустити парламент, якщо восени народним обранцям не вдасться дійти до компромісу й об’єднано ухвалювати необхідні законопроекти. Нагадаємо, перед канікулами ВРУ не затвердила низку важливих документів, необхідних для успішної співпраці з Міжнародним валютним фондом.
«Я підозрюю, що якраз і буде ситуація, почнеться розгойдування і в разі, якщо парламент не дієздатний, то президент буде змушений його розпустити. Це не його бажання, те, що він не хоче розпускати парламент, це зрозуміло. Але те, що йому не залишать інших варіантів, це теж зрозуміло», – наголосив в ефірі 112 Береза.
«Якщо він буде пропонувати якісь закони, вони будуть ігноруватися і нічого не буде відбуватися, знову ж таки, якщо ми не будемо отримувати транш від МВФ, а восени нас чекає попередній такий мікроколапс у зв’язку з підняттям тарифів, ну все це може спричинити за собою вибори», – зауважив парламентар.
Додамо, протягом останніх робочих днів ВРУ перед канікулами активісти закликали нардепів продовжити працювати й навіть принесли під будівлю парламенту шезлонги й інший пляжний інвентар, проте їхні заклики не були почуті.

Коментарi

Коментарiв