Україна піднялася на 25 позицій в одному з міжнародних рейтингів

167
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що Україна піднялася на 25 позицій у Світовому рейтингу розвитку е-урядування Організації Об’єднаних Націй.

«Організація Об’єднаних Націй оприлюднила рейтинг E-Government Development Index-2016 (EGDI), згідно якого Україна посіла 62 місце серед 193 країн, покращивши свої позицію на 25 пунктів у порівнянні з 2014 роком. І це, безперечно, важливе досягнення», – повідомив у своєму Facebook Гройсман.
На його думку, саме е-технології є найефективнішим інструментом забезпечення прозорості й ефективності влади у сучасних умовах боротьби з корупцією, підвищення якості обслуговування й залучення громадян. «Тому де б я не працював – у міськраді, парламенті, уряді – всюди активно займався їх впровадженням».
«На сьогодні вперше розвиток е-урядування визначено одним з головних пріоритетів на національному рівні. Планом пріоритетних дій уряду визначено, що маємо зробити і чого досягнути у цьому році і далі у перспективі на найближчі три роки, зокрема за такими напрямами як розвиток відкритих даних, розвиток електронних закупівель, розвиток електронних послуг, розвиток електронної взаємодії, розвиток електронної ідентифікації тощо», – підсумував глава Кабінету Міністрів України.

Коментарi

Коментарiв