Екс-регіонал «злив» кремлівське минуле Єфремова

158
Колишній народний депутат України від Партії регіонів Володимир Ландік зізнався, що затриманий екс-глава політичної сили Януковича Олександр Єфремов був агентом Кремля.

В інтерв’ю Online.ua Ландік повідомив, що Єфремов тісно співпрацював із російською владою ще до початку бойових дій на тимчасово окупованих територіях Донбасу й антитерористичної операції.
«Єфремов був агентом Кремля ще з часів комсомолу. Був агентом Кремля по Луганщині, і також відповідав за проросійські рухи по всій Україні, входив до дуже вузького кола – разом з кумом Путіна Медведчуком», – наголосив екс-нардеп.
Він також підкреслив, що саме Єфремов запропонував Віктору Медведчуку кандидатуру екс-депутата Луганської обласної ради Арсена Клінчаєва на посаду очільника організації «Український вибір».
«Коли Медведчуку знадобився керівник «Українського вибору», Єфремов підсунув йому Арсена Клінчаєва», – нагадав екс-регіонал.
Додамо, Клінчаєв був депутатом облради від Партії регіонів, неодноразово світився в політичних скандалах. Зокрема, 2005 року у Верховній Раді він брав участь у гучній бійці між нардепами, а 2014 року повісив російський прапор над будівлею Луганської ОДА.

Коментарi

Коментарiв