Заява французького депутата про Крим може спричинити міжнародний скандал

169
Депутат Національних Зборів Франції Тьєррі Маріані, який незаконно перебуває на території анексованого Російською Федерацією Криму на чолі делегації парламентаріїв, закликав Захід «прийняти факт возз’єднання Криму з РФ».

«Кожен із моїх колег після повернення донесе свою думку своїм виборцам і розповість про те, що Крим російський, і цього вже не змінити… Нині час прийняти цей факт і зайнятися тим, щоб розвивати наше спільне співробітництво», – цитує ТАСС французького депутата.
Він висловив думку, що вибори у Франції, США й Німеччині, що відбудуться вже фактично через кілька місяців, можуть багато чого змінити в позиції країн Заходу щодо антиросійських санкцій і визнання «волевиявлення кримчан за возз’єднання з РФ».
За його словами, чинні обмеження проти Росії є контрпродуктивними, тому їх необхідно скасувати вже найближчим часом. Більш того, він заявив, що «рішення повернутися до Росії відображає думку більшості населення».
«Кожен із моїх колег після повернення донесе свою думку своїм виборцям і розповість про те, що Крим російський, і цього вже не змінити. На жаль, в іноземних ЗМІ звучать інші точки зору тих, хто ніколи не бував тут. Нині пора прийняти цей факт і вже зайнятися тим, що розвиватиме наше партнерство», – підкреслив посадовець.
Нагадаємо, 29 липня на територію анексованого Російською Федерацією Кримського півострова прибуло 11 французьких депутатів. Міністерство закордонних справ України різко розкритикувало дії цієї групи, оскільки дипломати знехтували офіційною позицією власної держави, яка підтримує територіальну цілісність й суверенітет України.

Коментарi

Коментарiв