Трамп зробив гучну антиукраїнську заяву

194
Кандидат у Президенти США Дональд Трамп заявив, що американська влада повинна врахувати бажання «вибір більшості мешканців Криму на користь Росії».

В ефірі одного з американських телеканалів на запитання журналіста щодо готовності визнати анексований Кримський півострів російською територією Трамп заявив, що готовий розглянути це питання.
Крім того, на його думку, більшість мешканців Криму «зробили свій вибір на користь Росії». Відповідно, він готовий обговорити можливість визнання півострова територією Російської Федерації.
«…Але, ви знаєте, мешканці Криму, з того, що я чув, хочуть бути скоріше з Росією, ніж там, де вони були. І це теж слід мати на увазі», – цитуєУкраїнська правда Трампа, відомого своїми расистськими закликами.
Він також зауважив, що нині в Україні повний безлад, виною якого є бездіяльність команди чинного Президента США Барака Обами.
Додамо, нещодавно політик уже заявляв, що в разі перемоги на президентських виборах він готовий розглянути визнання Криму як частини РФ і питання щодо скасування санкцій, проте Державний департамент і більшість експертів визнали ці слова лише передвиборною риторикою.

Коментарi

Коментарiв