Олег Леусенко: «В Росії навіть мавпа може стати губернатором»

201
На РФ губернатором можна ставити навіть мавп: все одно нічого не зміниться.
Охоронець Путіна став губернатором Кенігсберга.
Путін «посилив» боєготовність Східної Пруссії (окупаційна назву Калінінградської області), призначивши її губернатором свого співробітника особистої безпеки.
«Рупор Кремля» Дмітрій Пєсков підтвердив призначення губернатором Калінінградської області колишнього співробітника служби безпеки російського Президента. За словами прес-секретаря Путіна, Євгєній Зінічєв, який очолив область, є яскравим представником нового покоління «управлінців».
Працюючи у службі безпеки головного педофіла Росії, Зінічєв фактично був ад’ютантом Путіна, особою, яка володіла великим обсягом секретних «відомостей» про Президента. Новопризначений губернатор мав великий кредит довіри і не був «засвічений» в участі в політичних іграх Кремля.
«Досвід роботи» у спецслужбі зіграв важливу роль при призначенні Зінічєва губернатором стратегічно важливого на сьогоднішній день суб’єкта федерації. «Засекречена» біографія нового голови Калінінградської області свідчить лише про його службу на «різних посадах» в органах державної безпеки з 1987 по 2015 роки. Останній рік своєї служби Зінічєв займав посаду голови управління ФСБ у Калінінградській області. Будь-яка інформація щодо його на сайті уряду області відсутня.
Як будь-який співробітник Федеральної служби безпеки РФ, Зінічєв має «ідеальну» біографію, яка дозволяє йому зайняти таку високу і відповідальну посаду в період агонії Росії.
 
Джерело: Олег Леусенко

Коментарi

Коментарiв