Політолог спрогнозував загострення відносин між Росією і США через Україну

263
Експерт у галузі політології Тарас Березовець спрогнозував, що вже найближчим часом відбудеться значне загострення відносин між США і Російською Федерацією.

«Щоб перетягнути на сторону Клінтон частину республіканських виборців, прихильників доктрини Рейгана у зовнішній політиці, Обама буде змушений атакувати позиції Путіна. Це зовсім не означає зміни позиції Обами в частині надання Україні летального озброєння. Але щоб збільшити шанси Гілларі, Білий дім цілком ймовірно піде на загострення відносин із Кремлем», – зазначив у своєму Facebook Березовець.
На його думку, ці дії Штатів варто сприймати як важливий сигнал для нерішучого керівництва Європейського Союзу, що протягом останнього часу все більше почав слабнути. Тим не менше, як зауважив політолог, навіть у разі перемоги Трампа Україні не варто хвилюватися за відносини зі США.
«І навіть якщо переможе Трамп, його нинішні необдумані заяви не повинні вводити в оману щодо майбутньої позиції щодо України й Росії. Україна залишиться важливим партнером, а Росія – противником. У Республіканської партії багато тих, хто пояснить Дональду – хто є хто», – спрогнозував експерт.

Коментарi

Коментарiв