Яценюк несподівано нагадав про себе критикою щодо Трампа

191
Екс-глава Кабінету Міністрів України Арсеній Яценюк тривалий час після відставки не робив гучних політичних заяв, проте його критика в бік кандидата у президенти США Дональда Трампа викликала значний резонанс.

«Заява Дональда Трампа про Крим та Путіна вийшла за будь-які рамки внутрішньої політичної кампанії. Офіційний кандидат у Президенти Сполучених Штатів кидає виклик цінностям вільного світу, цивілізованому порядку і міжнародному праву. Це важко назвати незнанням. Це – переступ етичних і цивілізаційних принципів», – заявив у своєму Facebook Яценюк.
Зазначимо, буквально за кілька годин пост колишнього Прем’єр-міністра набрав сотні лайків, репостів і коментарів.
«Дональду Трампу варто звернутися за мудрими порадами до представників Республіканської партії, які добре розуміють, що таке свобода, міжнародне право і вільний світ. Упевнений, що чимало з них відмежовуються від слів Трампа і усвідомлюють їхню небезпеку. Не можна допустити, щоб будь-яка словесна, політична чи практична авантюра підірвала наші спільні цінності, відкривши шлях для агресорів, диктаторів і терористів. Те, що сьогодні Дональд Трамп каже про Крим, завтра може стосуватися будь-якої іншої частини світу – в Європі, Азії, Америці», – наголосив екс-очільник Кабміну.

Коментарi

Коментарiв