Маломуж прокоментував імовірність масштабного наступу Росії на Донбас

178
Генерал армії України Микола Маломуж прокоментував імовірність широкомасштабного наступу Російської Федерації на окупований Донбас.

В ефірі 112 військовий зауважив, що активізація терористів на Донбасі свідчить про вибір РФ моделі для формування системи напруги та спонукання української влади й західних партнерів до виконання Мінських домовленостей відповідно до інтересів Кремля.
«Це, зрозуміло, без припинення вогню, погодження на підготовку виборів, а саме переговори з бойовиками, прийняття змін до Конституції і прийняття законів про вибори. У нас є оперативна інформація, Росія зараз не планує широкомасштабних операцій, тобто наступальних, але такі провокаційні методи будуть. Напружувати ситуацію будуть поетапно, потім знову відступати», – наголосив Маломуж.
Більше того, за його словами, органи так званої влади від російських найманців у так званих ДНР і ЛНР вже розпочали підготовку до «виборів» у місцеві структури.
«Спекулюючи цим форматом, вони будуть змушувати наших західних партнерів, щоб вони тиснули на Порошенка і парламент, щоб вони затвердили відповідні закони і в Донецькій, і в Луганській областях, є чітка розвідувальна інформація, що готуються вже кандидати на вибори в місцеві органи влади від бойовиків», – підсумував генерал.

Коментарi

Коментарiв