Сергій Фурса: «Упорота комедія з Савченко в Україні для Росії – реальний сценарій»

276
Спасибі тобі, Боже, за дурнів.
Савченко заявила, що хоче бути Президентом. Ще й диктатором відразу. Ататюрк в спідниці. Кремль як і раніше ні чорта не розуміє в українцях…
Савченко як Президента наполегливо бачать тільки в Росії. Те що з України виглядає як упората комедія, для них цілком реальний сценарій. Ще коли Савченко виконувала соло в тюрмі, про неї як майбутнього Президента України активно писали тільки там. Пригадується, велика лібералка Латиніна ні раз і ні два згадувала про це. У перервах між критикою Меркель за мігрантів і тезами російської пропаганди про слабку Європу. Вирішили, значить, запустити сценарій. При активній підтримці все тих же московських борців із Путіним.
Як нічого не розуміли в Москві про Україну, так і не зрозуміли. І це добре. Нехай підсовують таких кандидатів, у яких за спиною маячить Медведчук. Це добре. А то підсунули б когось адекватного, могли б ще й перемогти, грошей у них багато, а наші правителі свій рейтинг розбазарюють дуже легко. Адже модель із популістами на противагу реформам добре спрацювала в Грузії. Але Грузинську Мрію ліпили з більш якісного матеріалу. А поки вони діють виходячи зі своїх параноїдальних уявлень про Україну, шансів у них немає.
А Савченко нехай говорить. Чим більше вона говорить, тим краще. Як говорили в Московії, щоб дурь кожного видно було…
Джерело: Сергій Фурса

Коментарi

Коментарiв